Image
Image
Image
Image

Pożegnanie uczniów klas IV w internacie

W dniu 7 kwietnia 2022 r. w świetlicy internatu odbyło się spotkanie uczniów klas IV zamieszkujących w internacie z kierownikiem internatu Bogusławem Dziedzicem, wychowawcami internatu Izabelą Cholewińską, Anną Wywrót, Damianem Orzechowskim oraz Andrzejem Gołdą.

Na początku spotkania kierownik internatu omówił zasady organizacji zakończenia roku szkolnego oraz pobytu podczas egzaminów maturalnych. W dalszej części spotkania pan Bogusław Dziedzic podsumował czteroletni pobyt uczniów w internacie, zwrócił szczególną uwagę na zaangażowanie uczniów w życie społeczno-kulturalne, osiągnięcia i zdobyte doświadczenia podczas pobytu w placówce.
Zebrani uczniowie obejrzeli również prezentację zdjęć z najważniejszych wydarzeń w szkole i internacie, w których brali udział.
Wszyscy uczniowie otrzymali od kierownika internatu pamiątkowy kubek, a uczniowie klas pierwszych podarowali starszym koleżankom i kolegom czarne długopisy przeznaczone do napisania egzaminów maturalnych.
Spotkanie zakończyło się wspólnym zdjęciem, wpisem do kroniki internatu oraz słodkim poczęstunkiem. Czwartacy degustowali pyszną szarlotkę, którą upiekli uczniowie klas pierwszych.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.