Image
Image
Image
Image

XII edycja Rajdu Edukacyjnego „Puszcza Jodłowa”

Świętokrzyski Park Narodowy jest organizatorem Rajdu Edukacyjnego „Puszcza Jodłowa”, w tym roku zaprosił sekcję sokolniczą działającą przy naszej szkole do współudziału i pomocy przy organizacji XII edycji Rajdu Edukacyjnego „Puszcza Jodłowa”.


Rajd połączony jest z konkursem wiedzy o Świętokrzyskim Parku Narodowym dla szkół podstawowych. Drużyny 4-osobowe z poszczególnych szkół pod opieką nauczyciela wędrowały około 7-kilometrowym odcinkiem szlaku niebieskiego im. Edwarda Wołoszyna, będącego w granicach ŚPN, po drodze odpowiadając na pytania testowe i rozwiązując zadania-zagadki o tematyce przyrodniczej i krajoznawczej w 6 punktach sprawdzających.
Na zakończenie Rajdu tradycyjnie odbyło się ognisko oraz podsumowanie imprezy z uroczystym wręczeniem nagród, a także pokazem sokolniczym przygotowanym przez naszą sekcję. Sokolnicy zaprezentowali ptaki drapieżne: myszołowce towarzyskie „Harrisy”, raroga górskiego oraz jastrzębia, wykonali też pokaz lotów. Uczniowie szkół podstawowych zostali wprowadzeni w sokolniczy świat i mocno zainteresowali się tematyką sokolniczą.
Z sokolniczym pozdrowieniem
Sekcja Sokolnicza ZSL Zagnańsk.
Chwal Ćwik!!!

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.