Image
Image
Image
Image

XXV Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego w Kielcach

W sobotę 20 maja 2023 r. w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Kielcach odbył się XXV Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego. W konkursie udział wzięło dziewięć trzyosobowych drużyn reprezentujących powiaty województwa świętokrzyskiego.

Drużyny mierzyły się w kilku konkurencjach z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz udzielania pierwszej pomocy. Najbardziej emocjonującymi etapami konkursu była jazda sprawnościowa motorowerem i samochodem na specjalnie przygotowanym torze. Młodzieżowy Turniej Motoryzacyjny jest nie tylko rywalizacją sportową, lecz przede wszystkim utrwala wiedzę, którą uczniowie musieli posiadać przy podejściu do egzaminu na prawo jazdy.

W turnieju na szczeblu wojewódzkim zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jędrzejowie. Drugie miejsce zajął Zespół Szkół Transportowo Mechatronicznych w Skarżysku -Kamiennej, a na trzecim miejscu uplasowała się reprezentacja z Zespołu Szkół nr 2 w Starachowicach. Zwycięzcy będą reprezentować nasz region w finale ogólnopolskim, który odbędzie się w Poznaniu.

Drużyna reprezentująca ZSL w Zagnańsku w składzie:

  • Mateusz Kaliciński,
  • Jakub Łosiak
  • Łukasz Szlacheta

zajęła V miejsce.

Opiekunami naszych uczniów byli p. Sławomir Szostek i p. Zbigniew Zaława. Finał Wojewódzki Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Motoryzacyjnego organizowany jest przez Komendę Wojewódzkiej Policji w Kielcach, Automobilklub Kielecki, Polski Związek Motorowy w Kielcach, Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Kielcach oraz inne instytucje odpowiedzialne za bezpieczeństwo.

Zwycięskiej drużynie serdecznie gratulujemy i życzymy sukcesów na szczeblu krajowym.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.