Image
Image
Image
Image

"Spotkanie na leśnej polanie"

W niedzielę 17 września 2023 r. nasza sekcja sokolnicza już kolejny rok z rzędu miała okazję gościć w Nadleśnictwie Marcule.

Podczas pikniku rodzinnego towarzyszyły nam myszołowce towarzyskie: Stefan i Siri, raróg górski Lilly oraz weteran wyjazdów edukacyjnych - puszczyk Tobi.
W Nadleśnictwie Marcule na gości czekało wiele atrakcji, m.in.: ogród dendrologiczny, stoiska miejscowych rzemieślników oraz przejażdżka bryczką. Dla głodnych panie z licznych Kół Gospodyń Wiejskich serwowały lokalne dania, natomiast chętni na zabawę mogli potańczyć przy rytmie ludowej muzyki.
Osoby odwiedzające nasze stoisko miały okazję porozmawiać z członkami sekcji o ptakach szponiastych oraz szczegółach związanych z sokolnictwem, rehabilitacją i opieką nad drapieżnikami. Od niedawna na naszym stoisku prezentujemy również pióra i akcesoria sokolnicze związane z układaniem ptaków: rękawice, wabidła, pęta i szczepki. Na najmłodszych czekała nasza maskotka - sówka „Sonia”.
W najbliższy weekend możecie się z nami spotkać - w sobotę 23 września na Festynie rodzinnym w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Kielcach, a w niedzielę 24 września na „Darach Świętokrzyskich Lasów” w Kielcach.
Do zobaczenia
Chwal ćwik

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.