Image
Image
Image
Image

Wycieczka klasy 4A do Kielc

13 listopada 2023 r. uczniowie klasy 4 a wraz z opiekunami panią Jolantą Grudniewską i panem Piotrem Pietronikiem udali się na wycieczkę do Kielc. Pierwszym punktem programu była projekcja filmu „Chłopi”, będącego ciekawą adaptacją powieści Władysława Reymonta, ukazującej życie polskiej wsi pod koniec XIX wieku.

szkola pamietaNastępnie uczniowie wyruszyli na spacer po Kielcach, przemierzając trasę od Plant do katedry, przez Pałac Biskupów Krakowskich, ulicą Zamkową, Skwerem Szarych Szeregów na Kadzielnię. Nasz przewodnik pan Piotr Pietronik zapoznał nas z historią tych miejsc, przypomniał ważne wydarzenia z nimi związane oraz osoby, bohaterów wydarzeń.
Uczniowie byli pod wrażeniem oglądanego filmu oraz zwiedzania Kielc, deklarowali chęć uczestniczenia w kolejnych tak miłych wyjazdach.
Zdjęcia wykonały Wiktoria Podgórska i Kinga Sulima.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.