Image
Image
Image
Image

Uczniowie Technikum Leśnego poznają siedzibę Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu

8 grudnia 2023 roku uczniowie Technikum Leśnego oraz p. Jacek Wolski – dyrektor szkoły, p. Marzena Błaut – wicedyrektor i p. Zbigniew Zaława – wychowawca internatu udali się na wycieczkę do siedziby Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu.

Przedstawiciele klas pierwszych, drugich, trzecich i czwartych podczas spotkania z leśnikami mieli okazję do wspólnych rozmów, poznania funkcjonowania biura i nadleśnictw RDLP w Radomiu, obejrzeli miejsca pracy i zapoznali się z zakresem działania poszczególnych wydziałów, zespołów i stanowisk.
Pan Piotr Kacprzak - Zastępca Dyrektora ds. Gospodarki Leśnej - przybliżył uczestnikom spotkania historię Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu. Miało to miejsce w sali historii leśnictwa radomsko-kieleckiego zawierającej wiele pamiątek i niezwykle ciekawych fotografii i map. Uczniowie obejrzeli również film o RDLP w Radomiu.
Wizyta w siedzibie RDLP przebiegała w bardzo miłej atmosferze, ciepłe słowa skierowali do uczniów pan Andrzej Matysiak – dyrektor RDLP, pan Mariusz Wertka - zastępca Dyrektora ds. Rozwoju oraz pan Marek Szary - zastępca Dyrektora ds. Ekonomicznych. Cały czas młodzieży towarzyszyła pani Edyta Nowicka - rzecznik prasowy RDLP w Radomiu.
Na zakończenie spotkania wszyscy obecni na wycieczce dostali pamiątkowe upominki.
Bardzo serdecznie dziękujemy za zaproszenie i zorganizowanie spotkania!

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.