Image
Image
Image
Image

Etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

27 lutego 2024 r. w auli Akademii Nauk Stosowanych im. Prof. Edwarda Lipińskiego w Kielcach odbył się etap regionalny konkursu „Poznaj swoje prawa w pracy”

organizowanego w ramach programu edukacyjnego Państwowej Inspekcji Pracy „Kultura bezpieczeństwa” będącego elementem kampanii dla młodzieży „Legitna praca”. Konkurs został objęty honorowym patronatem Ministra Edukacji i Nauki. Naszą szkołę reprezentowało dwóch uczniów wyłonionych podczas eliminacji szkolnych: Karol Majewski i Filip Kamiński.
Konkurs rozpoczął pan Stanisław Golmento - główny specjalista Inspektoratu Pracy w Kielcach, gratulując uczestnikom dużego zaangażowania i wiedzy na temat prawa pracy. Celem konkursu jest popularyzowanie wśród uczniów szkół ponadpodstawowych wiedzy dotyczącej przepisów prawnej ochrony pracy, bezpieczeństwa i higieny pracy oraz legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej. Zakres tematyczny obejmuje przepisy prawnej ochrony pracy, w tym przepisy dotyczące bhp, legalności zatrudnienia i innej pracy zarobkowej, ze szczególnym uwzględnieniem praw i obowiązków stron stosunku pracy. W etapie regionalnym uczniowie rozwiązywali test wiedzy składający się z 35 pytań, w tym 25 to pytania z jednokrotnymi odpowiedziami, a 10 z wielokrotnymi odpowiedziami. Konkurs nadzorowała Komisja Konkursowa powołana przez Okręgowego Inspektora Pracy w Kielcach.
Gratulujemy dużego zaangażowania i do zobaczenia za rok :)

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.