Image
Image
Image
Image

Pierwszy Dzień Wiosny w szkole pełen atrakcji

21 marca – niby zwyczajny dzień… okazało się jednak, że nie do końca. Po przestąpieniu progów szkoły wyraźnie dało się odczuć atmosferę wyjątkowości.

„No Backpack Day” to dzień, podczas którego nie korzystamy z plecaków, tornistrów czy toreb, w których zwykle przynosimy szkolne przybory, książki czy zeszyty. Stawiamy na kreatywność, a plecak zastąpić możemy dosłownie wszystkim – walizką, garnkiem, skrzynką na narzędzia czy taczką dziadka.
Pomysły i kreatywność naszych uczniów były niesamowite! Ostatecznie Samorząd Uczniowski z dyrekcją wyłonił zwycięzcę i na podium stanął Miłosz Harbin ze swym pontonem. Osoby wyróżnione to Julia Godusławska (kanister) oraz Filip Kamiński, Szymon Janicki (lodówki turystyczne).
Dodatkową atrakcją Pierwszego Dnia Wiosny były również konkursy na „Najlepszy strój wiosenny” oraz „Jaka to melodia?”.
Mogliśmy zobaczyć nie tylko wspaniałe przebrania, ale także posłuchać uczniów, jak odgadują ulubione utwory znanych piosenkarzy i piosenkarek.
W konkursie na „Najlepszy strój wiosenny” wygrała propozycja Mateusza Malca. Jury uznało, że Mateusz świetnie połączył współczesne trendy w wiosennej modzie 
W trzeciej konkurencji „Jaka to melodia ” uczestnicy musieli odgadnąć znane utwory. Wśród nich można było usłyszeć np.: „Pszczółkę Maję” Zbigniewa Wodeckiego, „Parostatkiem” Krzysztofa Krawczyka czy „Sicko Mode” Travisa Scotta.
Najlepiej z zadaniem poradził sobie Jakub Zięba z klasy 3a. Wyróżnienie otrzymali Mateusz Mikołajczyk oraz Krzysztof Głuszek.
Drodzy uczniowie i nauczyciele dziękujemy za wspólną zabawę.

Samorząd Uczniowski

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.