Image
Image
Image
Image

Świętokrzyska Giełda Szkół Ponadpodstawowych

26 marca 2024 r. nasza szkoła wraz z innymi szkołami ponadpodstawowymi z powiatu kieleckiego zaprezentowała się podczas Świętokrzyskiej Giełdy Szkół Ponadpodstawowych w Centrum Kultury i Sportu w Chęcinach.

Celem wydarzenia było zapoznanie uczniów szkół podstawowych z ofertą kształcenia powiatowych szkół ponadpodstawowych, aby mogli dokonać świadomych wyborów adekwatnych do swoich predyspozycji i zainteresowań.
Podczas spotkania ósmoklasistów wszystkie szkoły przedstawiły swoją ofertę za pomocą filmów promocyjnych oraz przygotowanych występów. Naszą szkołę przepięknie zaprezentowali sygnaliści, którzy zagrali krótki koncert poprzedzony komentarzem w wykonaniu Weroniki Żak. Następnie o działającym przy szkole Ośrodku Rehabilitacji Ptaków Drapieżnych opowiedział sokolnik Wiktor Wurmański i wspólnie z innymi członkami sekcji sokolniczej zaprezentował podopiecznych – ptaki drapieżne: Stefana, Tobiego, Staruszkę i Seta. Przy stoisku promocyjnym o szkole można było porozmawiać również z przedstawicielami Samorządu Uczniowskiego oraz pilarzami z sekcji pilarzy.
Po oficjalnej części spotkania uczniowie klas ósmych mieli możliwość indywidualnego poznawania przygotowanych przez szkoły ekspozycji.
Życzymy ósmoklasistom mądrych i przemyślanych decyzji wyboru dalszej ścieżki kształcenia i zapraszamy na dni otwarte w Technikum Leśnym w Zagnańsku 27 kwietnia i 25 maja 2024 r.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.