Image
Image
Image
Image

Święto Polskiej Niezapominajki

12 maja 2024 r. na terenie Leśnego Ośrodka Edukacyjnego im. red. Andrzeja Zalewskiego w Jedlni Letnisku obyło się XXIII Święto Polskiej Niezapominajki organizowane przez Nadleśnictwo Radom oraz RDLP w Radomiu.

Uroczystość rozpoczęła się od złożenia kwiatów przed tablicą poświęconą pamięci Andrzeja Zalewskiego, redaktora radiowej Jedynki i prowadzącego Ekoradio, który zapoczątkował obchody Święta Niezapominajki.
Wśród wielu atrakcji w programie pikniku znalazły się również występy uczniów z naszej szkoły. Sokolnicy zaprezentowali swoich podopiecznych – ptaki drapieżne, którymi opiekują się w przyszkolnym Ośrodku Rehabilitacji Ptaków Drapieżnych. Opowiadali o działaniu ośrodka oraz zajęciach związanych z przywróceniem ptaków do naturalnego środowiska.
Święto Polskiej Niezapominajki jak co roku zgromadziło całe rodziny oraz amatorów aktywnego wypoczynku na łonie natury. Leśnicy i ich przyjaciele zorganizowali: rajdy rowerowe, nordic walking oraz warsztaty, zabawy i gry dla dzieci. Edukacja leśna była połączona z aktywnością sportową, występami artystów oraz pokazami rękodzieła.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.