Image
Image
Image
Image

Wyjątkowe spotkanie autorskie

16 marca 2023 roku w Bibliotece Publicznej w Samsonowie odbyło się spotkanie autorskie z Piotrem Krukiem, autorem książki „Języki obce w karierze polskich prezesów, dyplomatów i mistrzów świata” oraz mieszkanką naszej gminy, Moniką Życińską, bohaterką jednego z rozdziałów.

Piotr Kruk to poliglota, który od 15 lat wykorzystuje języki obce jako narzędzie pracy w ponad 20 krajach Europy i Azji, dzięki czemu wspiera w nauce języków obcych prezesów polskich spółek, restauratorów czy znanych sportowców.

Na spotkaniu mogliśmy wysłuchać rad i zasad dotyczących nauki języków obcych zgodnie ze swoimi potrzebami, a zarazem autor podkreślił, jak ważną rolę w życiu każdego człowieka  odgrywa umiejętność posługiwania się językami obcymi.

Książka Piotra Kruka zawiera dwanaście niezwykłych historii o ludziach sukcesu. Jedną z nich jest pani Monika Życińska, dyrektorka działu obsługi klienta na Europę w firmie Cersanit, która również mocno zaakcentowała, że znajomość języków obcych zwiększa atrakcyjność osób ubiegających się o pracę.

Spotkanie sprzyjało zadawaniu pytań i wymianie myśli. Na zakończenie wszyscy zainteresowani otrzymali dedykację w książce autora. Publikację można wypożyczyć w naszej szkolnej bibliotece.

Spotkania autorskie są formą popularyzacji literatury, które w sposób szczególny przyczyniają się do promocji książek i ich twórców. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie, które na pewno stanie się inspiracją wśród młodych i nie tylko.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.