Image
Image
Image
Image

Turniej Szachowy o Puchar Dyrektora RDLP Radom zakończony sukcesem uczniów ZSL w Zagnańsku

Czy bawiąc się, można wpłynąć na rozwój wyobraźni, zdolności analitycznych i arytmetycznych? Oczywiście, że tak – grając w szachy!

Szachy to ciągły rozwój i nauka, ale też możliwość ciekawego spędzania czasu. Wiedzą o tym nasi uczniowie, którzy licznie uczestniczą w szachowych zajęciach pozalekcyjnych, podczas których szlifują naukę tej królewskiej gry oraz przygotowują się do różnych turniejów.
Każde zawody szachowe są dla uczniów naszej szkoły doskonałą okazją do zaprezentowania opanowanych umiejętności, techniki gry. W marcu tego roku w Leśnym Ośrodku Edukacyjnym w Jedlni-Letnisko rozpoczął się zjazd królów, hetmanów, gońców, skoczków oraz wież. Oznacza to tylko jedno – XIV Szachowe Mistrzostwa Leśników im. Jana Przygodzkiego o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu.
Imprezę uświetnili swoim występem oraz rozpoczęli turniej uroczystą fanfarą sygnaliści myśliwscy z TL w Zagnańsku.
Rozegrane mecze okazały się niezwykle emocjonujące dla zawodników. Drużyny pokazały szereg technicznych umiejętności. Nasi uczniowie zaprezentowali się bardzo dobrze w turnieju, Mikołaj Wdowiak w klasyfikacji indywidualnej zdobył wicemistrzostwo, a tworząc zespół wraz z Błażejem Wąsiewiczem uczniowie z Zagnańska zdobyli drużynowo wysoką III lokatę na 11 drużyn, jakie wzięły udział w turnieju.
Uczniom z ZSL w Zagnańsku gratulujemy udanego występu w turnieju, dziękujemy za sportową postawę oraz życzymy dalszych sukcesów. Opiekunowi sekcji panu Zbyszkowi Załawie składamy podziękowania za upowszechnianie szachów wśród młodych leśników, jednocześnie życząc wytrwałości i dalszych sukcesów w rozgrywaniu partii szachowych.

 

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.