Image
Image
Image
Image

Jedyny taki bal - studniówka 2024

3 lutego 2024 r. o godzinie 18.00 uroczystym polonezem rozpoczął się tegoroczny bal studniówkowy maturzystów naszej szkoły.

Poloneza prowadzili dyrektor szkoły Jacek Wolski z Ulą Cisowską oraz wicedyrektor Marzena Błaut z Łukaszem Szlachetą. Wszyscy uczniowie prezentowali się wspaniale. Następnie młodzież podziękowała dyrekcji, wychowawczyniom p. Annie Lisowskiej i p. Marzenie Błaut, gronu pedagogicznemu i rodzicom za wszystko, co pomogło im dorosnąć i zdobyć wykształcenie. Ciepłe, wzruszające słowa do uczniów skierował dyrektor szkoły oraz pani Ziarko w imieniu rodziców.
A potem rozpoczęła się huczna zabawa. Niespodzianką i być może nowym zwyczajem było wręczenie statuetek i szarf dla Królowej i Króla Studniówki. Królową Studniówki 2024 została Małgorzata Urban ( V a), a Królem Jakub Kujawski (V b). Tak naprawdę wszyscy uczniowie i ich goście zasłużyli na miano Królowej i Króla, ponieważ bawili się świetnie, dopóki… nagle nie zgasło światło. Ale wtedy okazało się, że w niezwykle klimatycznej atmosferze – w sali oświetlonej tylko świeczkami i bez muzyki młodzież potrafi również pięknie śpiewać i cieszyć się chwilą beztroskiej zabawy.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.