Image
Image
Image
Image

Zajęcia z programu upowszechniania strzelectwa

W dniach 5 i 7 lutego 2024 roku w internacie Zespołu Szkół Leśnych im. Romana Gesinga w Zagnańsku odbyły się zajęcia z programu upowszechniania strzelectwa organizowanego przez Akademicki Związek Sportowy.

Celem programu jest przede wszystkim popularyzacja strzelectwa wśród młodzieży, a przez to również upowszechnianie postaw proobronnych oraz stworzenie warunków dla rozwoju talentów i zainteresowań sportowych w tym zakresie.
Program upowszechniania strzelectwa obejmował trzy godziny lekcyjne dla uczniów szkoły ponadpodstawowej, z czego jedna godzina to teoria związana z zasadami strzelectwa, budową i posługiwaniem się bronią oraz zasadami bezpieczeństwa. Dwie kolejne godziny to praktyczne zajęcia strzeleckie w oparciu o technologię laserową z wykorzystaniem replik broni krótkiej i długiej.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.