Image
Image
Image
Image

VI Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłce Ręcznej

W dniach 16-17 marca 2018 r. w Technikum Leśnym w Starościnie odbyły się VI Mistrzostwa Polski Szkół Leśnych w Piłce Ręcznej Chłopców.

Do turnieju zgłosiło się sześć szkół leśnych, które zostały przydzielone losowo do dwóch grup. Całość rozgrywek przebiegała w miłej, sportowej atmosferze, przy jednoczesnej fair-play postawie uczestników. Większość pojedynków miała zacięty i wyrównany charakter, co tylko dodatkowo potęgowało napięcie i doping wśród kibiców.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Sadza Wojciech kl. I A, Chołuj Mateusz kl. I B, Frączek Karol kl. I B, Sikora Gabriel kl. I B, Banaszek Patryk kl. I A, Basiak Tomasz kl. I B, Sieczka Bartłomiej kl. I A, Skolimowski Marek kl. II B, Musiał Bartosz kl. III B, Dziekan Piotr kl. IV B, Olszowy Łukasz kl. IV B, Zawisza Karol kl. IV B, Piłat Igor kl. IV A.
Oto wyniki pojedynków w grupach:

  • Goraj – Warcino 13 : 14
  • Goraj – Zagnańsk 18 : 17
  • Starościn – Białowieża 22 : 18
  • Starościn – Brynek 23 : 19
  • Warcino – Zagnańsk 27 : 26
  • Białowieża - Brynek 32 : 15

Do półfinału awansowały więc drużyny z Białowieży, Warcina, Goraja i gospodarze ze Starościna. Wyniki przedstawiają się następująco:

  • Białowieża – Warcino 30 : 17
  • Starościn – Goraj 20 : 22

W meczu o V miejsce spotkały się zespoły z Brynka i Zagnańska. Nasza drużyna okazała się lepsza od drużyny Brynka, wygraliśmy zdecydowanie 32 : 20 i tym samym zajęliśmy V miejsce w Mistrzostwach. W meczu o III miejsce spotkały się ekipy z Warcina i gospodarze ze Starościna. Spotkanie to zakończyło się wynikiem 22 : 18 dla Warcina. W finale zagrały drużyny z Białowieży i Goraja. Po bardzo wyrównanym pojedynku lepsza okazała się drużyna z Białowieży, pokonując swoich rywali 28 : 27.
W kategoriach indywidualnych najwszechstronniejszym zawodnikiem został wybrany Karol Smoliński z Goraja, królem strzelców został Łukasz Olszowy z Zagnańska, a najlepszym bramkarzem Bogusz Skubis z Białowieży.
Na zakończenie w hali widowiskowo-sportowej w Rzepinie odbyło się uroczyste podsumowanie oraz zamknięcie Mistrzostw. Zwycięskie drużyny, ich zawodnicy i zostali wyróżnieni i nagrodzeni pamiątkowymi dyplomami, medalami i pucharami.
Wielkie podziękowania za sportową walkę i godne reprezentowanie szkoły.

Ze sportowym pozdrowieniem Jacek Wolski

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.