Image
Image
Image
Image

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV.

27 kwietnia 2018 roku w auli Technikum Leśnego odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas IV.

 

Na akademię przybyli znamienici goście: pan Mariusz Mazur, który reprezentował Związek Leśników Polskich w RP, pan Marek Miazga – Nadleśniczy Nadleśnictwa Zagnańsk, pan Stanisław Krzysztofik -przedstawiciel Rady Rodziców, reprezentant Świętokrzyskiej Izby Rolniczej oraz pan Krzysztof Bąk – właściciel Szkoły Jazdy „Krzysztof” a także nauczyciele, wychowawcy, rodzice uczniów klas IV i oczywiście tegoroczni abiturienci.

Dyrektor szkoły – pani Anna Kowalska przedstawiła podsumowanie czterech lat nauki oraz wręczyła uczniom, którzy uzyskali najwyższe wyniki w nauce Stypendium Dyrektora Szkół Leśnych w Zagnańsku oraz nagrody książkowe. Dla najlepszych „zawodowców” upominki tradycyjnie ufundowały Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych i Świętokrzyska Izba Rolnicza a dla najlepszych uczniów Szkoła Jazdy „ Krzysztof”.
Po raz czwarty uczniowie z najwyższą średnią z przedmiotów zawodowych ( z czterech lat) otrzymali Stypendium Naukowe Rady Krajowej Związku Leśników Polskich w RP.
Na najlepszych sportowców, sokolników, sygnalistów, działaczy na rzecz społeczności szkolnej, krwiodawców czekały tak jak co roku Sylwany - czyli pamiątkowe statuetki podkreślające dokonania uczniów wręczane podczas uroczystej gali.
Sylwanami zostali również uhonorowani rodzice, którzy przez cztery lata angażowali się w pracę społeczną na rzecz klas i szkoły.
Specjalnie dla absolwentów uczniowie z klas Ia i Ib zaśpiewali piosenki i złożyli życzenia mówiące o pomyślności na maturze i w dorosłym życiu..
Ku zaskoczeniu wszystkich, wbrew szkolnej tradycji, absolwenci z wielkim rozmachem pożegnali szkołę, bowiem przygotowali występ kabaretowy, który z przymrużeniem oka pokazywał jaką drogę przebyli w ciągu czterech lat nauki w Technikum Leśnym.
Pożegnanie szkoły z takim akcentem na długo pozostanie nam w pamięci.

Uroczystość uświetnił Zespół Sygnalistów Myśliwskich, odgrywając sygnały dla nagrodzonych i wyróżnionych.
Za wszystkich abiturientów trzymamy kciuki! Powodzenia na maturze!

/AL./

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.