Image
Image
Image
Image

Dzień profilaktyki

23 listopada 2019 r. w internacie został zorganizowany „Dzień profilaktyki” dla rodziców uczniów klas I oraz wychowawców i nauczycieli.

Celem zajęć było zapoznanie rodziców z negatywnymi konsekwencjami używania przez młodzież wyrobów tytoniowych oraz e-papierosów. 

Spotkanie składało się z trzech części, w pierwszej kierownik Oddziału Promocji Zdrowia i Oświaty Zdrowotnej Wojewódzkiej Stacji Epidemiologicznej w Kielcach – p. Ewa Ziemkiewicz omówiła i przedstawiła prezentację nt.: „ Konsekwencje palenia papierosów i e-papierosów oraz nowatorskie wyroby tytoniowe” .
W drugiej części spotkania funkcjonariusze Komendy Miejskiej w Kielcach omówili kwestię odpowiedzialności karnej uczniów nieletnich oraz związane z tym obowiązki rodziców w sprawowaniu władzy rodzicielskiej. W ostatniej części p. Dariusz Łuczak - terapeuta, pracownik Świętokrzyskiego Centrum Profilaktyki przeprowadził warsztaty dotyczące konsekwencji zażywania przez młodzież substancji psychoaktywnych.
Rodzice uczestniczący w zajęciach mieli również okazję do indywidualnych konsultacji z zaproszonymi prelegentami, nauczycielami oraz wychowawcami.

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.