Image
Image
Image
Image

"Świąteczne dobro"

W ramach szkolnej akcji „Świateczne dobro” wolontariuszom naszej szkoły udało się sfinalizować dwa działania fundraisingowe.

IMG 8986Pierwsze z nich to zbiórka pieniędzy na koncentrator tlenu dla pacjentów Hospicjum w Miechowie. Drugie to zakup sprzętu sportowego do rehabilitacji dla dzieci ze Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Kielcach.
Akcja #dajoddech promująca zakup koncentratora była koordynowana przez następujących uczniów: Natalię Wiśniewską, Karolinę Walkiewicz, Dawida Tarkę, Franciszka Połetka. Działanie akcji polegało m.in. na wymyśleniu przez nich challenge’u, w ramach którego nominowane kolejno osoby wstawiały na media społecznościowe swoje zdjęcia z nadmuchanymi tlenem balonami i słowami otuchy dla pacjentów hospicjum, prowadzeniu grupy na Facebooku, prowadzeniu na niej licytacji i zachęty do wpłat. Sukces akcji jest spory, gdyż udało się zebrać większą kwotę niż pierwotnie zakładano, dzięki czemu oprócz wspomnianego koncentratora tlenu hospicjum zakupiło również pulsoksymetry oraz nawilżacze powietrza do sal pacjentów.

Drugą naszą akcję, czyli #KilometryZdrowiaDlaDzieciaków promowali uczniowie: Klaudia Miernik, Wiktoria Mądzik, Karolina Bukowska, Mateusz Okoń oraz Łukasz Nems. Polegała ona m.in. na zachęcaniu do podjęcia dowolnej aktywności fizycznej, po wykonaniu której uczestnik dobrowolnie mógł wesprzeć zbiórkę. Nasi uczniowie założyli również wydarzenie na Facebooku, gdzie prowadzili licytacje, zachęcali do wpłat. To działanie również przyniosło sukces, dzięki czemu Specjalny Ośrodek Wychowawczy zakupił rower trekkingowy, hulajnogę tradycyjną oraz deskorolki elektryczne.

21 grudnia wolontariusze wraz z p. dyrektorem Jackiem Wolskim, p. Damianem Zegadło oraz p. Damianem Czarneckim odwiedzili placówki, aby oficjalnie przekazać zakupiony sprzęt.

IMG 8987

Dziękujemy wszystkim ludziom dobrej woli, którzy wzięli udział w akcji.
Dziękujemy za pomoc i współpracę Diecezjalnemu Centrum Wolontariatu, które było naszym partnerem na czele z p. Damianem Zegadło.
Dziękujemy również całej społeczności szkolnej, która włączyła się w tak szczytne działanie.
Razem możemy więcej!

Damian Czarnecki

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.