Image
Image
Image
Image

Stypendyści Starosty Kieleckiego

 

starostwo

Po raz pierwszy wręczono Stypendium Starosty Kieleckiego. To wyróżnienie otrzymało 8 uczniów szkół ponadpodstawowych uczących się na terenie powiatu kieleckiego.

IMG 4458
 Ze stypendystami spotkali się wicestarosta kielecki Tomasz Pleban i członek Zarządu Powiatu w Kielcach Cezary Majcher, którzy nie tylko pogratulowali uczniom osiągnięć w nauce,ale i wręczyli pamiątkowe dyplomy. W tym ważnym wydarzeniu uczestniczyli także dyrektorzy szkół, wychowawcy oraz rodzice. Przypominamy - stypendystą Starosty Kieleckiego mógł zostać uczeń, który w wyniku klasyfikacji na koniec roku szkolnego uzyskał średnią ocen co najmniej 4, 80 z obowiązkowych zajęć edukacyjnych oraz uczy się na terenie powiatu kieleckiego. Do Starostwa Powiatowego w Kielcach wpłynęło łącznie 38 wniosków, z czego 35 spełniało wymogi formalne. Do nagrody zostali wytypowani najlepsi z najlepszych, ponieważ wszystkie stypendia zostały przyznane za osiągnięcia naukowe. Jedno z ośmiu stypendiów Starosty Kieleckiego za wysokie wyniki i szczególne osiągnięcia w roku szkolnym 2020/2021 otrzymał
Jakub Brzoza - uczeń Technikum Leśnego w Zespole Szkół Leśnych im. Romana Gesinga w Zagnańsku.

Z leśnym pozdrowieniem DARZ BÓR
/ - / mgr Jacek Wolski

Stowarzyszenie "Knieja"

deklaracja

feedback
Image
feedback

Platfoma MOODLE

Image

Dziennik elektroniczny VULCAN

Image
feedback

Jubileusz 50-lecia Zespołu Szkół Leśnych w Zagnańsku

ZSL Zagnańsk "Okiem ucznia"

100 dni do matury Technikum Leśne Zagnańsk hotel grafit trailer teledysk

Rykowisko 2016 Zagnańsk.

Rykowisko 2017 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2018 ZSL Zagnańsk

Rykowisko 2019 ZSL Zagnańsk

Noc bibliotek 2021

XII EDYCJA MAŁOPOLSKIEGO KONKURSU SYGNALISTKI MYŚLIWSKIEJ „O RÓG ZBRAMIRA”.